oferta
Auto Szyby Kompleks
OFERTA AUTO SZYBY KOKPLEKS

SPRZEDAŻ - szyby czołowe, szyby boczne, szyby tylne do samochodów osobowych i dostawczych. -akcesoria: uszczelki, listwy, spinki , sensory, pióra wycieraczek, płyn do spryskiwaczy.

MONTAŻ - profesjonalny montaż szyb samochodowych do samochodów osobowych i dostawczych -wykonujemy również usługi z materiałów powierzonych od klienta.

NAPRAWA SZYB SAMOCHODOWYCH - odpryski od uderzenia kamieniem -zalety tej naprawy: zapobiega przed pęknięciem szyby, przywraca 90% wytrzymałości w miejscu uszkodzenia, krótki czas naprawy do 30 minut, niewielki ślad po jej wykonaniu, niski koszt naprawy . -warunki naprawy : odprysk lub pęknięcie nie może przekraczać wielkości monety 5 złotowej. Uszkodzenie nie może się znajdować w polu widzenia kierowcy i nie bliżej niż 10 cm od krawędzi wokół szyby.

PONADTO rozwiązujemy problemy przeciekających i źle wklejonych szyb.
• przyklejanie lusterek.
• wycinanie otworów montażowych do oszkleń.
• wycinanie szyb do napraw blacharsko-lakierniczych.
NAPRAWA ODPRYSKÓW
JEDNĄ Z PRZYCZYN PĘKAJĄCYCH SZYB SĄ NIENAPRAWIONE ODPRYSKI, KTÓRE POWSTAJĄ NAJCZĘŚCIEJ NA SKUTEK UDERZENIA OD KAMIENIA. NIENAPRAWIONY ODPRYSK PRZY ZMIENNYCH WARUNKACH ATMOSFERYCZNYCH (SILNE NAGRZANIE OD SŁOŃCA LUB WILGOĆ I UJEMNA TEMPERATURA) JAK RÓWNIEŻ RÓŻNEGO RODZAJU DRGANIA KTÓRE TOWARZYSZĄ NAM PODCZAS JAZDY SPOWODUJĄ ŻE SZYBA PĘKNIE.

DLACZEGO WARTO NAPRAWIĆ ODPRYSK NAPRAWA ODPRYSKU SKUTECZNIE ZABEZPIECZA SZYBĘ PRZED JEJ PĘKNIĘCIEM, KOSZT NAPRAWY JEST DUŻO NIŻSZY OD JEJ WYMIANY .


WARUNKI KTÓRE MUSZA BYC ZACHOWANE DO TAKIEJ NAPRAWY
ODPRYSK NIEMOŻE SIĘ ZNAJDOWAĆ W POLU WIDZENIA KIEROWCY I BYĆ BLIŻEJ NIŻ 10 CM OD KRAWĘDZI SZYBY, SWOJĄ WIELKOŚCIĄ NIEMOŻE PRZEKRACZAĆ MONETY 5 ZŁ. JEŚELI JEST WIĘCEJ ODPRYSKÓW TO ODLEGŁOŚĆI MIĘDZY NIMI NIEMOGĄ BYĆ MNIEJSZE NIŻ 10 CM. MNIEJSZE ODLEGŁOŚCI MOGĄ BYĆ PRZYCZYNĄ PĘKNIĘCIA SZYBY PODCZAS NAPRAWY. DLA BEZPIECZEŃSTWA KIEROWCY NAPRAWA ODPRYSKÓW W POLU JEGO WIDZENIA JEST NIE POLECANA.

CZAS I TECHNOLOGIA NAPRAWY
JEST WIELE RODZAJÓW ODPRYSKÓW RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE KSZTAUTEM, WIELKOŚCIOM, KONTEM ZAŁAMANIA ŚWIATŁA, GŁĘBOKOŚCIĄ I STOPNIEM ZABRUBZENIA, JEŻELI ODPRYSK NIEBYŁ ZABEZPIECZONY PRZED NAPRAWĄ. WSZYSTKIE TE RÓŻNICE MAJĄ ZNACZENIE NA EFEKT KOŃCOWY I STOPIEŃ W JAKIM BĘBZIE WYKONANA NAPRAWA. PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY I W TEJ DZIEDZINIE ODKRYŁ SKUTECZNE TECHNOLOGIE NAPRAWY TA POLEGA NA WSTRZYKNIĘCIU SPECJALNEJ ŻYWICY O ODPOWIEDNIEJ GĘSTOŚCI I WYPEŁNIENIU PRZEZ NIĄ PUSTEJ PRZESTRZENI WEWNĄTRZ TAFLI SZKLA W MIEJSCU UDERZENIA. ŻYWICA PO POLIMERYZACJI UZYSKUJE TAKIE SAME WŁAŚCIWOŚCI JAK SZKŁO. NAPRAWA JEST BARDZO SKUTECZNA GDYŻ ZABESPIECZA SZCZELNIE LICO SZYBY W MIEJSCU USZKODZENIA .PO NAPRAWIE POZOSTAJĄ JEDNAK DRODNE ŚLADY USZKODZENIA.CZAS TRWANIA USŁUGI TO ZALEDWIE 30 MINUT.

PRZED NAPRAWĄ ZABEZPIECZ USZKODZONE MIEJSCE
USZKODZONE MIEJSCE NALEŻY ZABEZPIECZYĆ POPRZEZ NAKLEJENIE KAWAŁKA TAŚMY LUB FOLI SAMOPRZYLEPNEJ, ZAPOBIEGNIE TO ZABRUDZENIU I NACIEKANIU WODY DO WNĘTRZA ODPRYSKU. MA TO SZCZEGULNE ZNACZENIE NA JAKOŚĆ NAPRAWY.
ODPRYSK PRZED NAPRAWĄ
ODPRYSK PO NAPRAWIE
NAPRAWA PĘKNIĘĆ
NAPRAWĘ TĄ WYKONUJE SIĘ POPRZEZ NAWIERCENIE OTWORU NA KOŃCU PĘKNIĘCIA, NASTĘPNIE WYPEŁNIA SIĘ SZCZELINĘ ORAZ OTWÓR ŻYWICĄ UV I UTWARDZA. PĘKNIĘCIA KTÓRE KWALIFIKUJĄ SIĘ DO NAPRAWY NIEMOGĄ PRZEKRACZAĆ 10 CM. NAJCZĘSTSZE PRZYCZYNY PĘKNIĘĆ
- UDERZENIA MECHANICZNE,
- GWAŁTOWNE ZMIANY TERMICZNE,
- OGNISKA KOROZJI, KTÓRE ZNAJDUJA SIE W PROFILU PODSZYBIA, PRZYPADKI TE MOŻNA ZAUWAŻYĆ NAJCZĘŚCIEJ W SAMOCHODACH ROCZNIKOWO STARSZYCH.

- PO RÓŻNEGO RODZAJU NAPRAWACH GDZIE ELEMENTY PROFILU PODSZYBIA ZOSTAŁY NARUSZONE NA SKUTEK NAPRAWY.
UDERZENIA OD DROBNYCH KAMYKÓW MOGA BYC TAK MALE I W TAKICH MIEJSCACH SZYBY, ZE ICH NIE ZAUWAZAMY. W PÓZNIEJSZYM CZASIE SKUTKUJE TO PEKNIECIEM SZYBY.
MONTAŻ ZERWANYCH LUSTEREK
USŁUGĘ TĄ WYKONUJEMY NA POCZEKANIU. STOSUJEMY PROFESIONALNE KLEJE O BARDZO DUŻEJ PRZYCZEPNOŚCI METALU DO SZKŁA I KRÓTKIM CZASIE WIĄZANIA. CZAS MONTAŻU OKOŁO 15 MINUT.

Auto Szyby Kompleks
43-100 Tychy
ul. Mąkołowska 146

POJDA MIROSŁAW

tel: 032/446-06-99
kom: 0 504-662-388
e-mail: serwis@autoszybykompleks.pl

SPRZEDAŻ, MONTAŻ, NAPRAWA

Auto Szyby Kompleks - All rights reserved